banner

کاشی سانازدرباره شرکت:

شرکت کاشی و سرامیک ساناز رستاق یزد در پاییز ۱۳۸۸ فعالیت گسترده عمرانی نسبت به انتخاب و خرید ماشین آلات و تجهیزات تولید اقدام نمود. این شرکت در بهار ۱۳۹۰ توسط کارشناسان و متخصصان داخلی و با همکاری متخصصین خارجی (شرکت ساکمی SACMI ایتالیا ) مورد بهره برداری قرار گرفته است.

کارخانه در ۲۵ کیلومتری جاده یزد- تهران ، بعد از دو راهی طبس و در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۴۰۰۰۰ متر مربع احداث گردیده است.

این شرکت با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا و تولید کننده اولین کاشی با بدنه سفید همراه با تکنولوژی نانو قادر است انواع کاشی های کف و دیوار تولید نماید. محصولات این شرکت با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب داخلی و خارجی تولید می گردند که البته مواد داخلی سهم عمده آن را تشکیل می دهد.

مدیران شرکت از آغاز ، طرح ریزی سیستم مدیریت را بر اساس الگوهای نوین مدیریتی پایه گذاری نموده اند تا اثر بخشی کامل در کلیه فعالیت ها حاصل گردد. در این راستا مدیران شرکت خود را متعهد میداند تا با رعایت کلیه قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و با اخذ گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه سیستم سازمانی شرکت را متعالی سازند.

در حال حاضر شرکت کاشی و سرامیک ساناز رستاق یزد ، با دارا بودن ۲۰۰ نفر پرسنل و ماشین آلات مدرن و چاپ دیجیتال ، هدف اساسی خود را در تولید بهتر و جلب رضایت مشتریان قرار داده و قصد دارد با خلق مزیت های رقابتی ، سهم خود را در بازار رقابتی و فشرده داخل و خارج از کشور، حفظ و بلکه افزایش دهد.
امید آنکه کیفیت بالا و تنوع محصول این مجتمع صنعتی پاسخی به خواسته شما مصرف کنندگان محترم باشد.

نام مدیر عامل: جلال خادمی 

آدرس: کيلومتر 52 جاده يزد-تهران، بعد از دو راهی طبس، جاده موسوم به علی آباد

تلفن: 3-32721070 035

فکس: 32721074 035

وب سایت: www.sanaz-tile.ir