banner

پردیس یزددرباره شر کت: 

شرکت کاشی و سرامیک پردیس یزد  واقع در کیلومتر ۳۰ جاده یزد – تهران ،ابتدای جاده حاجی آباد در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار در سال ۱۳۸۷ تاسیس و در سال ۱۳۹۲ به بهره برداری رسید .کلیه ماشین آلات شرکت، ساخت شرکتSITI B.T  ایتالیا می‌باشد . این شرکت در حال حاضر با تولید کاشی دیوار و کف با استاندارد‌های بین المللی و با تولید روزانه ۱۰۰۰۰ متر مربع کاشی در حال فعالیت می‌باشد .
این شرکت توانایی تولید کاشی دیوار در سایزهای ۴۰*۲۵ و ۵۰*۲۵ ،کاشی تک گل دیوار در سایز ۵۰*۲۵ و باند در سایز ۵۰*۸ و کاشی کف در سایز ۵۰*۵۰ و همچنین سایز ۶۰*۳۰ ، ۹۰*۳۰ ، ۳۰*۳۰ ،۹۰*۱۵ ،۴۰*۴۰ ،۱۲۰*۴۰، را داراست . استفاده از بهترین مواد اولیه و کنترل مداوم فرآیند تولید محصولات ،کاشی پردیس را در بازارهای داخلی و خارجی از قبیل کشورهای حوزه خلیج فارس ،ترکیه ،عراق ،افغانستان ،تاجیکستان و … متمایز ساخته است .
شرکت کاشی و سرامیک پردیس یزد با بهره گیری از بالاترین فن‌آوری و تخصص و تعهد مدیران و پرسنل به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان کاشی سعی در تولید محصولی با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای جهانی را دارد و استانداردهای مختلفی از قبیل: ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 را دارا می‌باشد.
شرکت پردیس با سیستم آسیاب تر و گرانول هم اکنون سالیانه بیش از ۲ میلیون متر مربع کاشی و سرامیک و تا پایان سال ۱۳۹۴ با افزایش و رشد ۵۰ درصدی تولید ،به بیش از ۳ میلیون متر مربع با تکنولوژیSITI B.T  و فن آوری دیجیتال و روتوکالر بهره برداری گردیده است

نام مدیر عامل: محمدعلی معين زاده

آدرس کارخانه: يزد– اشكذر-ابتدای جاده حاجی آباد

کد پستی: 7813697198

تلفن: 3394 035

فکس: 38421500 035