banner

فیروزه مشهددر باره شرکت:

شرکت کاشی فیروزه مشهد در سال 1372 با عنایت به نیاز کشور ایران ، با همیاری و مشارکت سهامداران بخش خصوصی، سرمایه گذاری و با خرید ماشین آلات و تجهیزات تولیدی از کشورهای اسپانیا و ایتالیا ، با ظرفیت تولید سالانه 75000 متر مربع کاشی کف ، رسما به بهره برداری رسید.

در ادامه ، پیشرفتهای بعدی را با سرعت بیشتری طی نمودیم و ظرفیت و کیفیت تولیدات را ارتقاء دادیم. در این راستا در سال 1379 با افتتاح طرح توسعه اول، ظرفیت تولید سالیانه به 1250000 مترمربع رسید و دو سال بعد طرح توسعه دوم در سال 1381 با تولید سرامیک کف و اضافه نمودن ماشین آلات تولیدکاشی دیوار ، سالیانه به 2500000 مترمربع افزایش ظرفیت یافت . سپس در سال 1385 ظرفیت بالقوه تولیدی کارخانه را به حدود 5000000 متر مربع رساندیم.

شایان ذکر است این توسعه ها با تزریق سرمایه مالی و همراهی صمیمانه سهامداران شرکت، شرایط مطلوب توسعه محیطی و سپس خرید ماشین آلات و تجهیزات و ایجاد محیط کار و جذب نیروی انسانی را در پی داشته است .

در سالهای بعد با توجه به استقبال خریداران محصولات و رشد بازار و نیاز به محصولاتی با سلیقه و مد و استایل جدید و با هدف افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای جهانی، مدیران این شرکت تصمیم به ارتقاء بعدی برای شرکت گرفتند و اقدام به خریداری تکنولوژی و فناوری و ماشین آلات روز دنیا از کشورهای پیشرو و صاحب نام این صنعت از ایتالیا و اسپانیا نمودند و پس از ورود و نصب آنها در بهمن ماه سال 1393 ، ظرفیت اسمی تولیدات خود را تا مرز 8 میلیون مترمربع انواع کاشی و سرامیک (درسایزهای کوچک و بزرگ) افزایش داده و طرح توسعه جدید را استارت و به بهره برداری رساندند .

در حال حاضر این شرکت با فروش ماشین آلات قدیمی خود ، با ظرفیت سالیانه حدود 5 میلیون متر مربع تولید انواع کاشی و سرامیک مشغول فعالیت میباشد و با تمام توان برای رسیدن به اهداف عالی شرکت حرکت مینماید.

نام مدیر عامل: مجيد سقا رضوی

آدرس: مشهد-بزرگراه آزادی بعد از سه راه فردوسی خيابان کاشی فیروزه

تلفن: 35422500 051

فکس: 35424400 051

وب سایت: www.firoozehtile.com