banner

طوسدرباره شرکت:

این مجموعه در سال ۱۳۶۱ در زمینی به مساحت ۲۲۰.۰۰۰ مترمربع آغاز به کار نمود و در سال ۱۳۷۱ اولین تولیدات آن روانه بازار شد. کاشی طوس در گذشته اولین و تنها تولیدکننده کاشی پخته ۳ در کشور بوده است. این محصول را با استفاده از به روز ترین ماشین آلات صنعتی و متد های تولید زمان خود،  با کیفیتی ویژه و بدون رقیب روانه بازارهای داخلی و خارجی مینمود. و پس از آن با شروع تولید انواع کاشی تا به امروز یکی از بهترین تولید کنندگان کاشی دو پخت در ایران به شمار می آید. همچنین شایان ذکر است، این کارخانه یکی از تولید کنندگان فریت (اپک مات و ترانس) در صنعت کاشی کشور نیز می باشد.
کاشی طوس یکی از قدیمی ترین برند صنعت کاشی و نامی آشنا برای مردم ایران است. از این رو همواره تولید کاشی های فاخر همسو با فرهنگ ایران زمین و زیبنده مصرف کننده ایرانی و کالایی در خور صادرات را وظیفه خود دانسته است.
چشم انداز ما به آینده صنعت کاشی در این سرزمین روشن است و تلاش این مجموعه و همراهانش همواره این بوده با تکیه بر دانش تخصص و تجربه خود در صنعت کشور رو به آینده ای درخشان با رویکردی نوآورانه، مشتری مدار، منطبق با استاندارد های بین المللی و تولید محصولی دوستدار محیط زیست حرکت کند.
آسمان و خاک این سرزمین سرمایه ملی ماست. باشد که با تکیه بر تخصص، هنر و فرهنگ خویش آن را جاودانه سازیم. افتخار ما تلاش روز افرون برای بهترین بودن است.

نام مدیر عامل: محمد هادی توکلی فرد

آدرس: تهران – ملاصدرا -شیراز جنوبی – نبش وحدت – شماره ۲۱

تلفن: 8-88055596  021

فکس: 88046266 021

وب سایت: www.toostileco.com