banner

سیمین یزددرباره شرکت: 

کارخانه کاشی و سرامیک سیمین ابرکوه با حضور دکتر طالبی استاندار یزد،دکتر پاک سرشت معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور و دکتر علمدار یزدی رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت یزد و جمعی از مسئولان استان ،کارخانه کاشی و سرامیک سیمین ابرکوه افتتاح شد.

بنابر این گزارش این کارخانه با سرمایه گذاری ۱۵۰ میلیارد تومان ، ظرفیت تولید ‌چهار میلیون مترمربع کاشی و سرامیک در سال، با ایجاد اشتغال برای ۲۰۰ نفر از جمله پروژه هایی بود که در سفر یک روزه به شهرستان ابرکوه، مورد افتتاح مسئولان قرار گرفت.

کارخانه کاشی و سرامیک سیمین ابرکوه با سرمایه گذاری ۴۰۰ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۲۵ هکتار، ظرفیت تولید ‌چهار میلیون مترمربع کاشی و سرامیک در سال، با امکان ایجاد اشتغال برای ۱۵۰ نفر از جمله پروژه‌هایی بود که طی ایام دهه فجر در استان یزد مورد افتتاح مسئولان قرار گرفت.
استان یزد به عنوان مهمترین قطب صنعت کاشی سازی ایران شناخته می شود و کارخانه تولیدی کاشی و سرامیک زیادی در این استان دایر می باشد. شهرستان اَبَرکوه نیز به عنوان یکی از شهرستان‌های استان یزد در مسیر یزد – شیراز و در ۳۰ کیلومتری مرز استان فارس قرار گرفته است.

این شرکت، محصولات خود را در سایزهای ۶۰×۳۰، ۳۰×۹۰ و ۶۰×۶۰ تولید می کند.

نام مدیر عامل: سعيد جدی

آدرس: يزد – بلوار پاکنژاد- جنب کوچه رضوی- پلاک 728 

کدپستی: 5953167198

تلفن: 70-35232368 035

فکس: 35248589 035